ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нова дніпропетровська поліція буде збільшувати бюджет за рахунок курців

Патрульні налаштовані боротися із курінням законними методами
Depo.
23 березня 2016 13:58
ФОТО: depo.ua
Нова дніпропетровська поліція буде збільшувати бюджет за рахунок курців
Нова дніпропетровська поліція буде збільшувати бюджет за рахунок курців

Про це під час прес-конференції повідомили представники Управління патрульної поліції Дніпропетровська, передає Depo.Дніпро

По кілька протоколів на день складають на людей, котрі палять у заборонених законом місцях. Зокрема, патрульні реагують на виклики щодо куріння сусідів у під'їздах. Із ухваленням рішення сесії міської ради територія місць заборонених для куріння може розширитися. Зокрема вільною від тютюну і кальянів має стати Набережна Дніпропетровська.

"Нам потрібно рішення сесії щодо громадських місць, щоби ми могли на законних підставах реагувати і застосовувати статтю 175-1 КУпАПу", - повідомив начальник патрульної поліції Дніпропетровська Володимир Богоніс.

До рішення сесії патрульні керувалися законом "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення". Згідно з ним, куріння заборонене у ліфтах, таксофонах, у навчальних та медичних закладах та на їх території, на дитячих і спортивних майданчиках, у під'їздах, підземних переходах, ресторанах і громадському транспорті, державних і культурних закладах. Перший штраф складає від 51 до 85 грн., повторний - до 340 грн.

Володимир Богоніс наголосив, що патрульні не виловлюють курців по під'їздах, але реагують на скарги.

"Коли до нас звертаються громадяни, і є свідки правопорушення, ми можемо відібрати два пояснення та виписати протокол", - повідомив заступник командира першого патальйону патрульної поліції Дніпропетровська Олександр Віт.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро