НАЗК перевірить е-декларації дніпрянських депутатів

Е-декларації депутата міськради Дніпра та народного депутата з Дніпра будуть перевірені НАЗК

Про це йдеться у повідомлені Національного агентства з питань запобігання корупції, передає Depo.Дніпро.

Протягом 60 діб НАЗК перевірить е-декларацію за 2016 рік депутата міськради Дніпра Хмельникова Артема Олександровича.

Також будуть перевірені е-декларації за 2015 та 2016 роки народного депутата України Нестеренко Вадима Григоровича.

Артем Хмельников був обраний депутатом у 2015 році, але в йог е-декларації основним місцем роботи вказаний відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", де він обіймає посаду старшого викладача кафедри психології та гуманітарних дисциплін.

Сім'я Хмельникова має дві автівки: SUZUKI SX4 2008 року виготовлення та Opel OMEGA B 2000 року виготовлення. Обидві автівки записані на дружину депутата.

Депутат за основним місцем роботи отримав за 2016 рік 14 тис. гривень заробітної платні. Від підприємницької діяльності він отримав 989 тис. гривень, але жодної юридичної особи у його власності не задекларовано.

Ще 100 тис. гривень Хмельников отримав від продажу нерухомого майна.

Хмельником є керівником громадської організації молодіжна громадська організація "Дніпропетровська молодіжна рада" та є членом громадських об'єднань Інститут людини та міста, спілка випускників Дніпропетровського національного університету.

Нардеп Вадим Нестеренко у 2015 році задекларував будинок у селі Миколаївка Новомосковського району із земельною ділянкою площею у 3,5 га, а також квартиру у Києві площею 143 квадратних метри. Разом з тим нардеп отримав з бюджету кошти для компенсації вартості винайму готельного номеру у сумі 168 тис. гривень. Нардеп Нестеренко має колекцію годинників із шести одиниць.

У своїй е-декларації він вказав, що є власником фірми "ЛІКАНОВА ІНВЕСТМЕНТС ЛТД" на Віргінських островах та 21-го сільгосппідприємства та фірми "РІСТОН ХОЛДІНГС ЛТД" на Кіпрі.

Нардеп володіє трьома автомобілями: LEXUS LS 430, LEXUS LX 570 та RANGE ROVER. У 2015 році "Хлібзавод №10", який є його власністю, повернув йому позику у розмірі 1,7 млн гривень. Нардеп тримав готівкою 9,5 млн гривень, 952 тис. доларів, 710 тис. євро.

У 2016 році кількість агрофірм, які належать нардепу збільшилась на три одиниці. Він також, маючи квартиру у Києві, отримає компенсацію вартості винайму готельного номеру у сумі 168 тис. гривень. "Хлібзавод №10", який все ще перебуває у власності нардепа, повертає йому позику у розмірі 1,8 млн гривень. Кількість готівки у нардепа на руках зменшилась до 8,7 млн гривень, 893 тис. доларів та 655 тис. євро.

Нагадаємо, що у Дніпрі намагалися позбавити мандата депутата Хмельникова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"