ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Назарбаєв призначив дніпропетровського воркаутера послом миру

Відомий дніпропетровський спортсмен отримав звання посла миру і дружби
Depo.
27 квітня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua
Назарбаєв призначив дніпропетровського воркаутера послом миру
Назарбаєв призначив дніпропетровського воркаутера послом миру

Про це у своєму "Фейсбуці" пише спортсмен Ислам Бадургов, передає Depo.Дніпро.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заснував звання і призначив Дениса Мініна першим послом Миру і дружби від Асамблеї народу Казахстану.

"Нурсултан Абишевич, ми з вами земляки. Я з України. Народився і виріс на батьківщині вашого студентства - Дніпропетровської області. І мені особливо боляче дивитися на те, що відбувається зараз в моїй країні. Діяльність Асамблеї народу Казахстану - це і є приклад всьому світу, як зберегти мир і злагоду, як об'єднати народ, як не допустити ворожнечу та розділення. Саме тому, переймаючи ваш досвід через спорт, ми об'єднуємо нашу молодь, створюючи спортивну асамблею Казахстану, а в подальшому і по всьому світу. Нурсултан Абишевич, пропоную заснувати звання посол дружби Асамблеї народу Казахстану і стати першим її послом", - сказав Денис Мінін.
Назарбаєв призначив дніпропетровського воркаутера послом миру - фото 1

Денис Мінін є головою міжнародного руху за Здоровий Спосіб Життя і президентом Міжнародної федерації по Street Workout (вуличний спорт). В Казахстані він займався популяризацією цього вида спорту серед молоді.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро