ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп від Коломойського побачив ознаки стабілізації в Мукачевому (ФОТО)

Складання зброї бійцями "Правого сектора" депутат назвав індикатором стабілізації ситуації
Depo.
14 липня 2015 14:02
ФОТО: depo.ua
Нардеп від Коломойського побачив ознаки стабілізації в Мукачевому (ФОТО)
Нардеп від Коломойського побачив ознаки стабілізації в Мукачевому (ФОТО)

Про це Дніпро.depo.ua повідомляє з посиланням на допис народного депутата Віталія Купрія на його сторінці у фейсбук.

"Всі виступають за мирний шлях врегулювання ситуації і те, що 2 активіста ПС вчора склали зброю, це є важливим індикатором стабілізації ситуаці. Я вдячний генералу Малікову, який очолює операцію, за виважений підхід, оскільки вважаю, що якби за операцію відповідало МВС, то вона б закінчилась великою кількістю жертв. Бажання утопити регіон в крові було видно по очам окремих міліціонерів", - йдеться в повідомленні Купрія.

Він нагадав, що відучора перебуває в робочій офіційній поїздці до Мукачева із нардепом Валентином Дідичем: "Ми разом зі своїм колегою Валентином Дідичем закінчили попередній збір матеріалів для оцінки подій в Мукачево. Остання зустріч з Дмитром Ярошем та іншими представниками ПС відбулась вже вночі, після їх повернення з району спецоперації силовиків".

Нардеп від Коломойського побачив ознаки стабілізації в Мукачевому (ФОТО) - фото 1

Результати поїздки мають розглянути на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 15 липня о 15:00. На думку Купрія за оприлюдненням отриманої ним в ході поїздки інформації має постати питання про кадрові рішення і притягнення до відповідальності правоохоронців. Він наголосив на необхідності адекватної оцінки дій активістів "Правого сектора" слідством і судом та висловив думку, що ці діє не підпадають під кваліфікацію "тероризм".

Більше новин про політичні події Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.