ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На "конституційні" вихідні дніпропетровці зможуть відправитися додатковим потягом до Одеси

Через Миколаїв і Херсон
Depo.
11 червня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу Придніпровської залізниці.

Для забезпечення перевезень пасажирів у святкові дні Придніпровська залізниця готує призначення додаткового двогрупного поїзда № 225/226 у складі 15 вагонів сполученням Дніпропетровськ, Кривий Ріг-Головний - Одеса.

Планується, що надвечір 26 червня перша група вагонів вирушить із Дніпропетровська до Кривого Рогу, де приєднає місцеву групу. Наступного дня спільний состав прибуде до Одеси близько 10:30-11:00. Зворотно з Одеси він відправиться 29 червня о 15:00-15:30. До Дніпропетровська та Кривого Рогу повернеться вранці 30 червня.

Додатковий поїзд має задовольнити підвищений попит пасажирів на перевезення в одеському напрямку. Крім того, приємною для жителів Дніпропетровщини новиною стане і маршрут потяга. Зокрема, поїзд курсуватиме через Миколаїв та Херсон, з якими мешканці регіону дотепер не мали прямого залізничного сполучення, хоча попит на перевезення в цьому напрямку останніми роками значно зріс.

Скористатися додатковим поїздом зможуть не тільки жителі Дніпропетровська чи Кривого Рогу, але й Дніпродзержинська та Апостолового.

З великою ймовірністю, говорять у пасажирській службі залізниці, заселеність згаданого потяга, насамперед до станцій Херсон та Миколаїв, стане вирішальним чинником для призначення постійного пасажирського потяга у згаданому напрямку.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.