На Дніпропетровщині судмедексперт попався на хабарі за "липову" довідку померлому

Зловмисник вимагав 10 000 гривень за надання довідки про встановлення причинного зв'язку смерті інваліда ІІ групи з професійним захворюванням
Depo.
1 вересня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУ МВС у Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

28 серпня працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки в Дніпропетровській області затримали головного лікаря комунального закладу медико-соціальної експертизи.

Зловмисник протягом липня-серпня 2015 року вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 10 000 грн від законного представника померлого інваліда ІІ групи, за надання позитивного висновку медико-експертної комісії та довідки про встановлення причинного зв'язку смерті з професійним захворюванням, що у подальшому надає право на отримання виплати з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Більше кримінальних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.