На Дніпропетровщині поліція розслідує реєстрацію 16 двійників кандидатів у депутати ВР

На Дніпропетровщині відкрито кримінальне провадження щодо реєстрації 16 двійників кандидатів від однієї політичної партії
 

Про це йдеться у повідомлені ГУ Національної поліції України в Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

Поліцією відкрито два кримінальних провадження щодо виявлення 16 фактів реєстрації двійників кандидатів однієї політичної партії, а також подання до Центральної виборчої комісії документів на реєстрацію громадянина кандидатом в народні депутати України з прізвищем та ім'ям аналогічними до іншого кандидата.

Відомості за виявленими правопорушеннями внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

Крім цього, поліція перевіряє інформацію про розміщення у м. Дніпро, Кривому Розі та Новомосковську агітаційних матеріалів політичних партій на білбордах без вихідних даних та розповсюдження листівок біля агітаційного намету кандидата в народні депутати України друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж та інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині на вибори масово реєструються "Слуги народу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро