ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині почала роботу опозиційна партія на чолі з екс-губернатором

Народний депутат Віктор Бондар, який очолював Дніпропетровську область з вересня 2007 року по лютий 2010 року, став головою партії "Відродження"
Depo.
12 червня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua
На Дніпропетровщині почала роботу опозиційна партія на чолі з екс-губернатором
На Дніпропетровщині почала роботу опозиційна партія на чолі з екс-губернатором

Про це йдеться у повідомленні прес-служби цієї політсили, передає Дніпро.depo.ua.

Рішення про його обрання було ухвалено на з'їзді партії, що зібрав делегатів з 60 міст України. Іншим рішенням з'їзду було об'єднання депутатської групи ВР "Відродження" та однойменної партії.

"Партія  "Відродження" та депутатська група "Відродження" позиціонує себе як проєвропейська опозиція в Україні. Ми в опозиції до існуючої влади, тому що ми розуміємо, що з тією демагогією, яку вони за рік зробили, з тими кадровими рішеннями, підбором людей нічого в країні не змінюється. Будинок горить - вони квартири продають. Про що ми говоримо?", - пояснює Віктор Бондар.

Мета партії "Відродження" - бути гідною альтернативою влади у захисті інтересів українців. На з'їзді партії був затверджений пакет антикризових ініціатив: пропонується зниження комунальних тарифів та цін на ліки, повернення скасованих пільг, зниження пенсійного віку та збільшення прожиткового мінімуму. Крім того, "Відродження" виступає за реальну децентралізацію та передачу повноважень місцевим громадам.

Відомо, що головою Дніпропетровської організації партії "Відродження" призначений народний депутат Андрій Шипко.

Більше новин про життя Дніпропетровська та області читайте на Дніпро.depo.ua.