ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Дніпропетровщині довічно ув'язнені вивчають езотерику і іноземні мови

В трьох підрозділах Дніпропетровської області відбувають покарання 126 довічно ув'язнених
Depo.
30 березня 2016 17:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відео Територія каяття, передає Depo.Дніпро.

"Попадаєш за ґрати - тільки тоді починаєш усвідомлювати, що був не правий. Таких, як ми - довічно ув'язнених, потрібно розстрілювати", - зазначає ув'язнений Микола. Він зазначає, що з рідних найбільше хотів би побачитися з матір'ю і попросити в неї вибачення.

"За гратами, усвідомлюючи, що тут доведеться провести все життя - починаєш вірити в Бога. Вдома мене чекають дружина, син і онук, якому вже 10 років і якого я жодного разу в житті не обійняв.  І я вірю, що настане момент, коли ми знову будемо разом", - повідомив інший довічно ув'язнений Олександр.

"Навіть коли ти у в'язниці - над собою потрібно працювати. Особисто я вивчаю іноземні мови, читаю книги про різноманітні езотеричні знання і духовні практики. За гратами важко. Коли навколо одні сірі стіни, треба навчитися відключатися, щоб не деградувати", - розказує інший ув'язнений, Микола. Він вивчає філософію, іноземні мови.

Відомо, що в Україні станом на 1 березня 2016 року в місцях позбавлення волі перебуває 1540 засуджених до довічного позбавлення волі. При цьому кількість довічно ув'язнених в країні збільшується на 100 чоловік на рік.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро