На Дніпропетровщині директор заволодів грошима на капітальний ремонт парку

Директора парку у Кривому Розі викрили на привласненні 1,4 мільйонів гривен з бюджету
 

Про це йдеться у повідомлені управління захисту економіки в Дніпропетровській області.,  передає Depo.Дніпро.

У березні 2018 року проводилися відкриті торги на ремонт парку відпочинку у Кривому Розі. З переможцем тендеру було укладено договір на проведення капітального ремонту парку на суму понад 6 мільйонів гривень. Строк виконання робіт - травень 2018 року.

Під час перевірки правоохоронці виявили факт завищення вартості матеріальних ресурсів, які використовувалися при ремонтних роботах, що підтверджується експертним висновком. Окрім того, роботи проводилися із використанням низькоякісних будівельних матеріалів.

Територіальній громаді міста було завдано 1,4 мільйони гривень збитків.

Директору парку було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України.

В межах кримінального провадження поліцейськими було ініційовано перевірку компетентними органами з питань дотримання нормативно-правових актів в сфері будівництва. Як результат, виявлено ряд порушень та накладено штрафні санкції на осіб, відповідальних за технічний та авторський нагляд – 17 тисяч гривень кожному, та підрядну організацію – 293 тисячі гривень.

Нагадаємо, що біля парку у Кривому Розі стався напад на комісію міськради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро