На Дніпропетровщині за три бюджетні мільйони проведуть форум "Децентралізація"

Бюджетні мільйони витратять на проживання учасників форуму, екскурсії та оренду приміщень й обладнання

Закупівля організована департаментом економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації у системі Prozorro, передає Depo.Дніпро.

На закупівлю послуги з організації та проведення форуму "Національний проект "Децентралізація" – трансформація сучасної України" планується витратити 3 млн гривень.

Захід запланований на 26-27 жовтня у будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

"Завданнями проекту є організація та проведення наступних заходів під час проведення форуму:

- проведення екскурсій до деяких об'єднаних територіальних громад регіону (ОТГ), де вже успішно імплементовано реформу децентралізації;

- проведення панельних дискусій за участю керівників Мінрегіонбуду, облдержадміністрації, провідних експертів з децентралізації та регіонального управління, лідерів місцевого самоврядування міст та громад;

- проведення тематичних конференцій на теми: "Інструменти підтримки децентралізації: гроші, знання, технічна допомога" та "Архітектура децентралізації: як середовище змінює якість життя?", - йдеться у тендерній документації.

У закупівлю також входить забезпечення житла учасникам форуму у "зіркових" готелях у центрі міста у номерах стандарт+, комфорт, люкс, одномісні та двомісні номери та проїзд поїздами (купе, люкс) та літаками.

На екскурсії учасники форуму пересуватимуться на 10 мінівенах бізнес-класу.

Орієнтовна кількість учасників форуму – 1000 осіб.

Нагадаємо, що у центрі Дніпра встановлюють павільйони для проведення книжкового фестивалю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро