ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Модульні містечка для переселенців на Дніпропетровщині напівпорожні

Наповнюваність модульних містечок для переселенців, які збудовані у Дніпропетровській області, складає близько 2448 осіб, або 55%
Depo.
2 червня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua
Модульні містечка для переселенців на Дніпропетровщині напівпорожні
Модульні містечка для переселенців на Дніпропетровщині напівпорожні

Про це Дніпро.depo.ua повідомив в.о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

"Модульні містечка, які відкриті у Кривому Розі, і особливо у Нікополі практично пустують. Наприклад, у Нікополі цілу квартиру можна зняти за 300 гривень - це депресивний регіон. Люди хочуть домашньої обстановки. Їхати "вглиб" області теж не хочуть, бо мають надію повернутися додому. В Нікополі знайти роботу практично нереально", - зауважив Кужман.

Модульне містечко в Нікополі практично пустує. Тому в ОДА розглядають можливість розміщення там переважно переселенців пенсійного віку, оскільки для них неактуальна проблема працевлаштування. "З пенсіонерами будемо поводитись по-людськи. Якщо є така можливість, то краще їм переїхати у Нікополь. Це екологічно чиста зона, де люди похилого віку зможуть отримувати необхідну медичну допомогу", - зауважив в.о. замгубернатора.

Також він нагадав, що раніше перешкодою для заселення модульних містечок була вартість проживання в них, яка сягала понад 800 гривень з людини. Зараз, за словами Кужмана, ця проблема вирішена за рахунок місцевих бюджетів, які виділили майже 8 млн гривень. Таким чином, на сьогодні вартість проживання складає в середньому 5-6 євро з людини.

Нагадаємо, що 30 травня модульне містечко у Дніпропетровську відвідав міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер. Він спілкувався з переселенцями з Донбасу без перекладача.