ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міськраду засипали зверненнями проти перейменування Дніпропетровська

Звернення надходять від колективів та окремих громадян, як щирі так і зроблені "під копірку"
Depo.
29 липня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua
Міськраду засипали зверненнями проти перейменування Дніпропетровська
Міськраду засипали зверненнями проти перейменування Дніпропетровська

Про це в коментарі Depo.Дніпро повідомив керуючий справами Дніпропетровського виконкому Вадим Шебанов.

"Поки це тисячі (звернень). Видна чиясь планомірна робота, але і є звернення як наприклад від ветеранів", - розповів Вадим Шебанов.

Серед продемонстрованих кореспонденту Depo.Дніпро звернень були такі, що написані від руки на кілька аркушів, а також декілька звернень, зроблених за однаковим шаблоном і містять лише одне речення. Із 45 телефонних звернень, зареєстрованих із 20 липня, лише одне із пропозиціями перейменувати місто на "Дніпровськ", кілька пропозицій щодо нових назв вулиць, і решта звернень - з проханням лишити назву "Дніпропетровськ".

"Ми розуміємо, що не маємо права залишати назву міста, але з іншого боку - як я це зроблю? Мені треба знайти унікальну формулу, щоби не зробити із цього соціальний вибух, і з іншого боку спокійно перейменувати", - наголосив кеуючий справами виконкому. 

Як зазначив Вадим Шебанов, онлайн-опитування, що проходить на сайті міської ради, не матиме вирішального значення, його проводять "для звірки" суспільних настроїв, а остаточне рішення ухвалить Верховна Рада.

Міськраду засипали зверненнями проти перейменування Дніпропетровська - фото 1

Як відомо, 28 липня на сайті Дніпропетровської міської ради стартувало оновлене опитування за варіанти перейменування Дніпропетровська. Попереднє було зняте через спроби "накрутки" голосів. На даний момент варіант "Дніпропетровськ" набрав 51% голосів, Дніпро - 33%, Січеслав - 11%. Загалом зараховано більше 24 тисяч голосів.

З 13 серпня в районах Дніпропетровська проходитимуть громадські слухання з питань перейменування.

Більше новин про декомунізацію в Дніпропетровську читайте на Dеpo.Дніпро