Михайленко розповів про головну складову перемоги "Дніпра-1" у кубковому матчі

Наставник "Дніпра-1" вважає, що фізична готовність його підопічних зіграла ключову роль у грі з "Львовом"

Михайленко розповів про головну складову…

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко після перемоги у чвертьфіналі Кубка України над "Львовом" 2:1 зізнався, що відчуває ейфорію, передає Depo.Дніпро з посиланням на офіційний сайт клубу.

"Ця перемога, в першу чергу, для вболівальників. Емоції нас зараз переповнюють і ми щасливі. Щодо сценарію матчу, то ми передбачали, що господарі будуть грати саме так. Суперник відійшов до власних воріт і використовував контратаки, де у них добре боролися два форварди, - сказав він. - У другому таймі вихід Бєляєва додав нам жвавості в середині поля, і ми стали контролювати хід гри. І коли ми вже повністю домінували на полі гол став логічним розвитком гри. А в додатковий час моментів особливо не було, тут, скоріш за все, втома далася взнаки, але за хвилину до кінця овертайму ми зуміли забити. Напевно ми це заслужили своєю грою та атакуючими діями".

Нагадаємо, що у додатковий час вирішальним став точний удар Ярослава Поплавки.