ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер столиці Західного Донбасу заборонив приймати іногородніх пацієнтів

Мер Павлограда погрожував доганами чиновникам і головним лікарям за лікування хвоних з інших міст і районів
Depo.
24 липня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua
Мер столиці Західного Донбасу заборонив приймати іногородніх пацієнтів
Мер столиці Західного Донбасу заборонив приймати іногородніх пацієнтів

Про це йшлося на спільному засіданні депутатських комісій Павлоградської міськради, передає Дніпро. depo.ua з посиланням на Павлоградские новости.

Голова Павлограда Іван Метелиця наказав начальнику міського відділу охорони здоров'я Олені Герасименко проконтролювати, щоб головні лікарі павлоградських лікарень не дозволяли приймати неургентних пацієнтів з інших міст.

Таке рішення пов'язано з тім, що бюджети сусідніх міст та районів вже заборгували бюджету Павлограда більше 6 млн. грн за отримані медичні послуги.

"Запишіть у протокол - я буду позбавляти премії, оголошувати догану і Вам, і головним лікарям, якщо будете приймати людей з інших міст, - сказав Іван Метелиця Олені Герасименко. - Я мер Павлограда, я маю економити гроші мешканців міста, а не лікувати за них увесь регіон".

Відомо, що Павлоград - єдине місто в Західному Донбасі, яке має відділення трансфузіології і гемодіалізу, комп'ютерний томограф, патологоанатомічне відділення, реанімацію, ВІЧ-лабораторію, інфекційне відділення і пологовий будинок. Цим користуються мешканці сусідніх районів, які їдуть робити обстеження, лікуватися, народжувати у Павлоград, а медична субвенція у розмірі 650 грн/людину спрямовується у місцеві бюджети місць, де прописані хворі.

Більше новин Павлограда читайте на Дніпро.Депо.