Марсоход і космічна пісочниця: Як у Дніпрі оновлять планетарій (ФОТО)

Керівництво закладу анонсує створення унікальної експозиції

Про це заявила керівник проекту оновлення планетарію Валентина Поліщук, передає Depo.Дніпро з посиланням на Gorod.dp.ua.

Серцем планетарію стане "Зоряний зал". Нахил купола змінять для кращого огляду. Встановлять сучасну проекційну систему з ресурсом роботи в 100 тисяч годин. Впровадять систему "Цифровий планетарій", яка дозволить лектору з будь-якої точки залу проектувати об'єкт на купол. А також встановлять нову звукову систему.

Другою зоною стане кімната для занять дітей - проведення майстер-класів та іншого. Третьою - зал інтерактивних експонатів. У четвертій новій зоні розмістять студію звукозапису і відеомонтажу, щоб тут створювати найсучасніші фільми про небо і Всесвіту.

Учні Інжинірингової школи планують виготовити для планетарію марсоходи і місяцеходи. Зроблять інтерактивну пісочницю, щоб діти могли виготовити з піску місячні кратери. А також робо-руку, яка дозволить переміщати камені з поверхні Марса до нас. Буде і "Зона розуміння", де діти зможуть детально розібратися в пристрої ракет, супутників.

Нагадаємо, у Дніпрі планують капітальний ремонт міського комунального закладу "Дніпровський планетарій".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро