ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маркевич перекладає негатив "Дніпра" на Коломойського

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич пішов на конфлікт з власником клубу Ігорем Коломойським через гроші, щоб перекласти негатив від майбутнього послаблення команди на олігарха
Depo.
3 червня 2015 14:48
ФОТО: depo.ua
Маркевич перекладає негатив "Дніпра" на Коломойського
Маркевич перекладає негатив "Дніпра" на Коломойського

Конфлікт у "Дніпрі" зрів досить давно. Про нього почали говорити зараз, а не кілька місяців тому, лише завдяки виходу команди у фінал Ліги Європи та позитивних емоцій, які вона дарувала людям. Але мало хто знав, що відбувається всередині команди.

Проблеми "Дніпра" - справа не останніх місяців, а скоріше років. Борги Коломойського перед іноземцями, розбірки у судах з футболістами, втеча з команди Ежидіу, відсутність преміальних... Дуже дивно спостерігати картину, коли твоя команда виходить у фінал Ліги Європи, а ти не платиш за це преміальні. Такі деталі впливають на сьогоднішню атмосферу в команді і змушують Мирона Маркевича думати про свій імідж. 

Маркевич, як ніхто інший розуміє, що слідом за успішним сезоном йде великий спад, якщо у команду не вкладати вдвічі більше, ніж раніше. Коломойський не планує цього робити. Тому сьогодні тренер обрав тактику нападу та перекладання вини у майбутніх невдачах із себе на власника команди. Варто сказати, що у цьому питанні вболівальники скоріше стануть на бік Маркевича, ніж Коломойського.

Тактика Маркевича

Тренер "Дніпра" відомий своїми зв'язками з пресою. У нього є певна когорта журналістів, котрим він спокійно може зателефонувати, коли йому це потрібно. У 2013 році Маркевич заявляв, що покине "Металіст", якщо Курченко не буде підсилювати команду. Тоді він не пішов, а покинув клуб у 2014 році. Сьогодні ми бачимо схожу тактику. У ЗМІ з'являється новина, що тренер готовий піти вже влітку. Він активно роздає інтерв'ю:

"Потрібно виходити на якісно новий рівень. У нас є людей 10, ну, від сили 12. Нас уже добре знають, тому відповідно налаштовуватимуться. Нам мінімум 6 футболістів потрібно брати. Якщо таке буде, то ще можна про щось говорити. Інакше не треба жодних обіцянок давати. Один раз так може пройти, а далі потрібно серйозно працювати", - каже Маркевич.

"Коли з Ігорем Коломойським говоритимете про підсилення?", - запитує тренера журналіст "Вголосу".

І тут Маркевич знаходить відповідь:

"Не знаю... Наразі такої розмови не було. Навіть не знаю, як це буде. Менше ніж через місяць треба вже їхати на збори. Тому, якщо ми щось хочемо, то вже зараз треба цим займатися. А ситуація наразі не зрозуміла. Той же Коноплянка, кажуть, іде, навіть якісь команди називають. Треба ж знати точно...".

Розповідає тренер і про війну з Коломойським через преміальні. Каже, що буде битися за гроші для команди, які вона заробила у Лізі Європи. При цьому вже точно відомо, що всі зароблені кошти УЄФА передасть німецькій компанії Hochtief у якості сплати боргу за будівництво "Дніпро Арени", бо Коломойський не бажав виконувати рішення Лозанського суду.

Також з'являється інформація, що Коломойський не пустив "Дніпро" на збори в улюблені Маркевичем українські Винники, обравши Австрію. Ця тактика дрібної інформаційної війни проти власника "Дніпра", звичайно, виправдана. 

Дивний Коломойський

Після поразки від "Севільї" у фіналі ЛЄ (2:3) Ігор Коломойський у нічному клубі розповідав гравцям "Дніпра" про успіх. А після матчу програмі "Світське життя" Руслан Ротань казав, що преміальних за виступ немає. Виглядає якось абсурдно. Цілком можливо, що Коломойський вважає, мовляв, кажіть мені "дякую" лише за те, що я Вас фінансую і плачу зарплату під час війни. Але обурення футболістів, які досягли небаченого результату, пропіаривши цим того самого Коломойського, також можна зрозуміти. Немає подяки та грошей - отримуй посередню гру в майбутньому.

Саме тому Мирону Маркевичу зараз необхідно вкласти у голови українців, що в майбутніх невдачах "Дніпра", які, на жаль, будуть, винен не він, а Ігор Коломойський. Але українці і без його інтерв'ю до цього додумаються.