"Коштовний косметичний ремонт": Активісти та спеціалісти інспектували Новий міст у Дніпрі

Активіст зі штабу Зеленського оприлюднив результати огляду Нового мосту
 

"Коштовний косметичний ремонт": Активіст…

Про це активіст Олег Шапка написав у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

Активісти та спеціалісти з будівництва провели візуальний огляд ремонту Центрального мосту Дніпра.

За висновками спеціалістів, "даний ремонт моста за більш ніж 400 млн гривень ніяк не можна назвати капітальним, це просто дорогий косметичний ремонт з розширенням пішохідної доріжки і затягнутими термінами здачі".

Спеціалісти знайшли безліч порушень та відхилень від заявленого проекту: руйнування арматури та бетонних конструкцій, ручний ремонт бетонних конструкцій замість інструментального, неправильне використання та використання більш дешевих матеріалів тощо.

"Поперечні балки (ригелі) - взагалі не ремонтувалися і не змінювалися, вони втратили розрахункову несучу здатність, а на них тримається вся конструкція верхнього прогону моста і в даний час їх замінити вже не представляється можливим", - пише чоловік.

Також було виявлено, що замість 16 балок мосту було замінені три. Інші балки ремонтувалися з порушенням технології.

"Також за проектом потрібно зробити глибоку обробку тріщин в тілі бетону, очищення арматури піскоструминним обладнанням і заповнення тріщин спеціальним цементним розчином методом торкретування (заповнення тріщин спеціальним обладнанням під тиском). Як видно на фото роботи проводяться вручну щітками і звичайними шпателями, тобто просто косметичний ремонт", - пише чоловік.

Олег Шапка під час президентських виборів брав участь у роботі передвиборчого штабу Зеленського у Дніпрі.Нагадаємо, що Новий міст Дніпра перекрили через парі Філатова із Зеленським. Раніше Філатов побився об заклад із Зеленським щодо строків ремонту Нового мосту. Мер Дніпра Філатов розповів, що попросив у Зеленського під час парі. Новий міст Дніпра обіцяють відкрити раніше визначеного Зеленським строку. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"