ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комбат Дніпро-1 пригрозив дніпропетровським браконьєрам "відрядженням" до Донецької області

Бійці полку "Дніпро-1" будуть фіксувати порушників за допомогою безпілотників, які відпрацьовують тренувальні вильоти по території Дніпропетровської області
Depo.
30 квітня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua
Комбат Дніпро-1 пригрозив дніпропетровським браконьєрам "відрядженням" до Донецької області
Комбат Дніпро-1 пригрозив дніпропетровським браконьєрам "відрядженням" до Донецької області

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо під час прес-конференції почесного командира полку Дніпро-1 Юрія Берези та члена наглядової ради при держдепартаменті рибгоспу України Ігоря Аленіна.

Юрій Береза зазначив, що раніше випробування безпілотників проводили в полях, та з огляду на сезон нересту риби вирішли проводити навчальні вильоти над річками.

"Протягом останніх двох тижнів наші безпілотники літають вздовж акваторії річки Дніпро та всіх малих річок Дніпропетровської області. Вони дозволяють нам робити фотографії осіб. Оскільки на сході йде війна, то буде у нас певна частина рекрутів, які знаходили собі виправання, нищачи наші рибні запаси. Після 10 травня з'явиться велика кількість людей, які добровільно захотять їхати в Донецьку області і допомагати армії і Дніпру-1 рити окопи", - заявив Юрій Береза.

"Роздільна здатність відео настільки сильна, що можна побачити навіть родимки на обличчях», - зазначив Ігор Аленін. «Фіксуються обличчя, номери машин, як і хто до них під'їжджає", - додав він.

Виховну роботу із порушниками обіцяють проводити у присутності журналістів, аби продемонструвати як браконьєри стають добровольцями. Такі дії є вимушеними, оскільки часто браконьєрів покривають працівники прокуратури і міліції, додав Ігор Аленін. А без офіційного протоколу притягти до відповідальності порушника практично неможливо.