ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київські слідчі ще тиждень опитуватимуть свідків подій у Іловайську з "Кривбасу"

Після попереднього звіту група слідчих військової прокуратури вирішила ще на тиждень продовжити своє перебування у Кривому Розі
Depo.
18 серпня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє заступник командира батальйону "Кривбас" Юрій Синьковський, передає Depo.Дніпро з посиланням на 0564.ua. 

Слідчі планують опитати щонайменше ще сто учасників боїв під Іловайськом. Свідків просять прибувати у військову прокуратуру Криворізького гарнізону з 9:00 до 17:00 з посвідченнями учасника бойових дій та військовим квитком чи посвідченням офіцера.

Бійці дають покази як свідки, а родичі загиблих - в якості потерпілої сторони.

Нагадаємо, 11 серпня куратор батальйону "Кривбас" Микола Колесник повідомив, що опитуючи бійців батальйону "Кривбас", слідчі не знали багатьох подробиць: дат перших наказів щодо вступу в Іловайськ, складу перших штурмових груп, і, зокрема, не в повній мірі володіли інформацією про роль батальйону "Кривбас" в операції.

Нагадаємо, що що 13 липня 2015 року Генеральний штаб Збройних сил України представив аналіз ведення антитерористичної операції і наслідків вторгнення Російської Федерації в Україні в серпні-вересні 2014 року, де зокрема, детально описана Іловайська операція.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.