ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Керівник дніпропетровських фіскалів "образився" на журналістів: йде в суд

Відбулося попереднє судове засідання за позовом про захист честі, гідності та ділової репутації заступника начальника обласної фіскальної служби Андрія Звонкова
Depo.
12 серпня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua
Керівник дніпропетровських фіскалів "образився" на журналістів: йде в суд
Керівник дніпропетровських фіскалів "образився" на журналістів: йде в суд

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на ЗОВ.

Позивач вимагає визнати недостовірною певну частину інформації про нього і членів його сім'ї, що міститься в публікації  "Багатенький податківець", а також інформацію про підозри, опубліковану від імені Ольги Тищенко.

В суді його інтереси представляє адвокат з Кременчука. Відомо, що Звонков раніше працював керівником Кременчуцької обласної податкової.

Керівник дніпропетровських фіскалів "образився" на журналістів: йде суд - фото 1

На засіданні 11 серпня в суді Амур-Нижньодніпровського району Дніпропетровська відповідачами виступали: редакція всеукраїнської газети "Лица", журналіст Ірина Сатарова, громадська активістка з Кременчука Ольга Тищенко.

У згаданій публікації журналісти посилаються на дані з декларації про доходи Звонкова, а також висловлюють сумнів щодо законності отримання мільйонних прибутків, з яких складається сімейний бюджет Звонкових.

Позивач вимагає визнати інформацію, яка була поширена в статті, недостовірною, а також зобов'язати відповідачів її спростувати шляхом публікації відповідної статті у газеті. 

На попередньому засіданні сторони обмінялися клопотаннями, і суддя Лариса Якименко оголосила перерву до 14:00, 10 вересня.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.