Кар'єрист і байкер з Луганщини: Що відомо про нового начальника поліції Кривого Рогу

Сергія Лукашова перевели з Кам'янського до Кривого Рогу і вже представили особовому складу, а до того він працював на Луганщині у період початку російської агресії

Кар'єрист і байкер з Луганщини: Що відом…

Представлення нового головного поліцейського Кривого Рогу відбулося дещо незвично, оскільки робила це не тільки офіційна особа – зокрема начальник ГУНП у Дніпропетровській області Володимир Огурченко, а й три нардепи від "Слуги народу" на чолі із "Юзіком". Тому Лукашов одразу поспішив в інтерв’ю місцевим журналістам відхреститися від будь-яких звинувачень в заангажованості. заявивши, що жодних доручень йому нардепи не давали і начальник в нього один – керівник поліції ДніпропетровщиниОгурченко. Крім того, Лукашов зазначив, що у Кривому Розі жодної людини не знає і йому потрібен тиждень на ознайомлення.

Про самого Лукашова відомо, що народився він на Росії, а потім з родиною переїхав на Луганщину, де у 1995 році і почав кар’єру у правоохоронних органах. Від сільського дільничного він дійшов до керівника районного відділу у Сватово. Причому керував місцевими правоохоронцями якраз на початку подій на Сході у 2014 році.

"Це єдиний відділ поліції в Луганській області, де залишився український прапор. Пізніше мені запропонували працювати в Кам'янському", – розповів сам Лукашов.

Слід зазначити, що у 2016 році у Лукашова був достатньо великий фронт роботи, оскільки йому підпорядковувалися також Жовтоводський, Верхньодніпровський, Вільногірський, Софіївський та П'ятихатський відділи поліції.

Якихось скандальних ситуацій, пов’язаних із професійною діяльністю, у Лукашова не було, проте він чесно зізнався в одному з інтерв’ю, що кар’єрист і готовий піти з посади, якщо надійде більш вигідна пропозиція. "Чесно скажу, я за натурою здоровий кар'єрист. Ніхто мене звідси поки не виганяє, слава Богу. А там, як життя буде складатися, всього не можна передбачити. Звичайно, якщо будуть якісь пропозиції на іншу вищу посаду, я навіть і роздумувати не буду. Але поки мені ніхто нічого не пропонує, будемо працювати", – казав Лукашов наприкінці 2018 року.

І от пропозиція поступила, причому у досить складному регіоні. Слід зазначити, що за рік вже вдруге змінюється головний поліцейський Кривого Рогу. У березні 2019 року після скандалу з побиттям поліцейських у місті Романа Ткаченка перевели у Жовті Води, а зворотньому напрямку вирушив Іван Балабан.

Скандал виник після того, як депутат міськради Кривого Рогу Микола Колесник оприлюднив відео побиття поліцейських у Кривому Розі. За його словами, факт побиття було приховано. Після оприлюднення відео поліція повідомила про затримання чоловіків, що побили поліцейських. Після цього Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти керівництва поліції Кривого Рогу. Але у підсумку, як бачимо, все закнічилося простою ротацією кадрів. Проте і він не зумів втриматися на посаді. 

Головною проблемою, яка існує в місті, називають наркоторгівлю, і попередникам Лукашова не вдалося покращити показники у боротьбі із цим явищем. Тепер цим перейматиметься новий начальник поліції. 

Лукашов одружений і має двох синів. Його дружина працює у пенітенціарній службі – у структурі Південно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

Щодо статків родини, то під час роботи у Сватівському відділу поліції Лукашов задекларував за 2015 рік земельну ділянку площею 42 кв. м, а також квартиру у Сватові площею 66,6 кв. м. Був також автомобіль Honda CR-V 2009 року випуску.

Зарплатм Лукошов тоді отримав у розмірі 188,7 тис. грн. Його дружина – 44 тис. грн. В якості джерела прибутку вказаний також продаж меду на суму 50 тис. грн та іншої сільськогосподарської продукції на суму 20 тис. грн. На рахунку в банку в нього значилося 200 тис. грн.

Три роки по тому, перебуваючи на посаді голови Кам’янського міського відділу поліції, до декларації Лукашова за 2018 рік потрапила квартира в Кам’янському площею 80 кв. м, зареєстрована на дружину. Інша нерухомість зникла. Як зник і автомобіль Honda. Тепер новий очільник поліції Кривого Рогу їздить на автомобілі Toyota Land Cruiser Prado 2018 року, власником якого є інша особа. В самого Лукашова з’явився причеп автомобільний "Одисей" і мотоцикл Kawasaki Ninja 250 SL 2016 року випуску. У декларації його вартість складає 63 тис. грн, а на ринку в середньому цю модель продають за 3300 євро.

Зарплата Лукашова зросла майже до 200 тис. грн, а зарплата дружини – понад 144 тис. грн. Він також отримав 130 тис. грн у вигляді подарунку і 353,8 тис. грн за продаж нерухомості. Зросла і сума коштів на банківському депозиті, і у 2018 році вона становила 550 тис. грн і 5 тис. доларів. Дружина задекларувала 5 тис. доларів і таку ж суму у євро. Лукашов також витратив 130 тис. грн на придбання транспортного засобу, але якого саме не вказується.

Фото: "Кстати+"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook