ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Імовірного "тітушковода" у Дніпропетровську судять ще й за розбійний угон авто

Підсудний Ігор Продан розповів, за що побив свого товариша, проте запевнив, що його машину не крав
Depo.
31 липня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua
Імовірного "тітушковода" у Дніпропетровську судять ще й за розбійний угон авто
Імовірного "тітушковода" у Дніпропетровську судять ще й за розбійний угон авто

Про це кореспонденту Depo.Дніпро стало відомо в ході засідання в Кіровському райсуді Дніпропетровська. В засіданні давали свідчення потерпілі, зокрема знайомий Продана Євген Кащенко.

В своїх показах Кащенко розповів, що працював копачем на цвинтарі у КП "Дніпродзержинський спецкомбінат" протягом семи років. На підприємстві також числився копачем Ігор Продан, проте як заявив сам Продан, він був "директором" у Кащенка. В серпні 2014 року Кащенко дізнався, що його звільнили. А коли намагався дізнатися причину, Ігор Продан відвіз його на дачі і жорстоко побив.

"Повезли в якусь дачу в Курилівку. Завів у якийсь заброшений дім і почав бити", - зазначив Кащенко. За його словами, Ігор Продан бив його спершу металевою арматурою, потім дерев'яною палицею, а допомагали йому ще п'ятеро невідомих Кащенку чоловіків. Отямився потерпілий в реанімації, у нього була черепно-мозкова травма, зламані ніс, щелепа та зап'ястя.

У лікарні він дізнався, що його автомобіль - куплений по генеральній довіреності BMW 525, який він лишив на місці зустрічі з Проданом, угнаний.

Пропри численні зауваження суддів і адвокатів, Ігор Продан почав викладати свою версію подій.

"Я дивлюся на Женю Кащенко не як на потерпілого. Це людина, за яку я все життя вирішував питання", - сказав Ігор Продан і додав, що "закривав кримінальні справи". Він заявив, що "дав по шиї" Кащенку, бо той "кидав тінь на комунальне підприємство", жив із 12-літньою дівчинкою, яку "підсадив" на амфетамін: "Я маю право розбити тобі рожу. Не треба 12-літніх дівчат присаджувати на амфетамін. Я тобі її розіб'ю в 25-ий раз".

Він заявив, що не має відношення до угону автомобіля і сказав: "Я знаю, у кого твоя машина, хто її забрав. Я тобі її поверну. І ті, хто у тебе її забрав, ще в три рази тобі за неї грошей повернуть".

Імовірного "тітушковода" у Дніпорпетровську судять ще й за розбійний угон авто - фото 1

Як відомо, Ігоря Продана обвинувачують також у організації "тітушок", які нападали на активістів Майдану і журналістів 26 січня 2014 року. Події січня і серпня об'єднанні в одне судове провадження. 30 липня у суді потерпілий активіст Майдану Ярослав Синиця розповів, як впізнав, що в його побитті брав участь саме Ігор Продан. Сам Продан ці свідчення назвав неправдивими.

Справу слухає колегія суддів на чолі з Наталією Овчаренко. Наступне засідання призначене на 6 серпня.

Більше надзвичайних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.