Газова війна: На Дніпропетровщині чоловік не платить за газ й відбивається від газовиків

У селищі поряд із Дніпром, чоловік, спираючись на Конституцію України, відмовляється сплачувати за газ компанії "Дніпрогаз"

Про свою війну з газовиками В'ячеслав Горобець пише у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

Мешканець селища Піщанка на Дніпропетровщині відмовляється сплачувати за газ, спираючись на Конституцію України. За основним Законом, природні ресурси належать народу України, тому чоловік вимагає від ПАО "Дніпрогаз" документальне підтвердження, що газ не був видобуваний на території України.

Газовики декілька разів намагалися відрізати трубу, що знаходиться на території маєтку чоловіка, але той не давав їм це зробити.

"Газівників нагнав. Вони пішли, але обіцяли повернутися. Як виявилося, перекрити газ можна простіше, ніж я думав. Є ще один кран біля паркану, до якого вони обіцяли дістатися "коли мене вдома не буде". Є ідеї, як antilock зробити? Може бронею зашити?", - пише чоловік.

На вирішення цього питання чоловік зробив "укріплення" навколо труби.

"Під загрозою незаконного втручання в роботу газової системи з боку кіпрської компанії Дніпрогаз без наявності на те правових підстав, труба на моїй приватній території була посилена спеціальною конструкцією-сендвічем з двох дерев'яних панелей і бронелистом всередині! Проти болгарки, газового різака і бензопили!", - пише Горобець.

Нагадаємо, що активіст розповів, як газовики знущаються із мешканців Дніпра.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #Газ