ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Філатова змушують боротися з "металістами" і встановити відбійник на Новому мосту

На розгляді наразі знаходяться чотири петиції, що набрали необхідну кількість голосів
Depo.
7 квітня 2016 11:16
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро стало відомо на сайті "Єдина система місцевих петицій".

Зокрема, містяни підписалися за: заборону пунктів прийому металобрухту, реконструкцію фонтану у парку ім. Станіславського (ж/м Придніпровськ), освітлення пішохідних переходів у темний час доби та за встановлення на Новому мосту огорожі, що не дозволятиме автівкам виїжджати на зустрічну смугу. До речі, термін розгляду останньої петиції вже збіг, а відповіді на неї ще немає.

Нагадаємо, що останнім часом вже було розглянуто і отримано відповіді по двом петиціям. Перша стосувалася позбавлення звання почесного громадянина Олександра Вілкула (підписало 1039 осіб). Втім, на сесії Дніпропетровської міської ради 23 березня це питання не отримало підтримки більшості депутатів.

Друга петиція, що вже розглянута та має відповідь, стосується розвитку велосипедної інфраструктури міста (підписало 1229 осіб). На сайті міської ради вже з'явився проект рішення міськради Про підтримання петиції "Про розвиток велосипедної інфраструктури міста", який, ймовірно, буде винесений на одну з наступних сесій.

На минулій сесії міськради 30 березня було прийнято рішення "Про затвердження Положення про електронні петиції". "За" проголосувало 38 депутатів.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро