ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Філатов заявляє, що СБУ присвоює його заслуги (ФОТО)

Затримання терориста, про яке говорилося в повідомленні прес-служби СБУ, сталося завдяки зусиллям агентурної мережі Філатова
Depo.
14 травня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат України Борис Філатов, передає Дніпро.depo.ua.

Він виклав на своїй сторінці скан офіційного повідомлення СБУ, згідно якому терориста було затримано ще в жовтні 2014 року.

Звертаючись до СБУ, Філатов повідомляє, що "зловили ви терориста, користуючись МОЄЇ агентурною мережею... цей пластид призначався і по МОЮ з Корбаном душу. Про що вам добре відомо, але ви сором'язливо про це умовчуєте".

Як доказ нардеп наводить фото, зроблене ним самим у вересні 2014 року, на якому зображена "голова богатиря" з вибухівкою.

Філатов заявляє, що СБУ присвоює його заслуги (ФОТО) - фото 1

Нагадаємо, що, за повідомленням СБУ, у Дніпропетровську засудили на 9 років мешканця м. Марганець, який був бойовиком терористичної організації "ДНР", який готував теракт на військовому складі паливно-мастильних матеріалів аеромобільної бригади Збройних сил України. Під час обшуку помешкання було вилучено 16 кг пластиду з детонаторами, що були заховані у сувенірну "голову богатиря", пістолет Макарова з набоями та посвідчення працівника так званої "генеральної прокуратури ДНР".