Філатов запровадив у Дніпрі план заходів у зв'язку з воєнним станом

У місті, де не був запроваджений воєнний стан, запровадили план дій у зв'язку із воєнним станом

Філатов запровадив у Дніпрі план заходів…

Відповідне розпорядження підписав міський голова Дніпра Борис Філатов, передає Depo.Дніпро.

Згідно з розпорядженням Філатова, у зв'язку із запровадженням воєнного стану у 10 областях України, у Дніпрі введений у дій план заходів.

До виконання плану заходів мають бути залучені волонтерські організації. Вони мають займатися проведенням у закладах освіти, на підприємствах та в установах міста інструктажів стосовно алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території міста, посилення заходів з публічної безпеки та безпеки дорожнього руху, недопущення паніки та підбурення до протиправних дій, інформування мешканців міста про заходи, які здійснюються виконавчими органами з метою забезпечення безперебійної роботи об'єктів інфраструктури.

У закладах освіти міста проведуть інструктажі педагогічного складу, учнів, а також їх батьків стосовно першочергових заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території міста, відпрацювання маршрутів евакуації та укриття, залучення до організації заходів членів батьківського комітету закладів освіти.

Закладів охорони здоров'я мають бути забезпечені достатньою кількістю засобів першої медичної допомоги.

Районним у місті Дніпрі радам належить терміново провести роботу з інвентаризації та обстеження наявних захисних споруд та інших можливих споруд для захисту населення.

Поліція у Дніпрі нестиме службу по охороні об'єктів життєзабезпечення населення, посилення заходів з публічної безпеки та безпеки дорожнього руху, а також контролю за оперативною обстановкою на в'їздах у місто та поблизу об'єктів життєзабезпечення населення.

До заходів охорони порядку залучатимуть громадські формування.


Нагадаємо, що Верховна Рада України проголосувала за запровадження воєнного стану на екстреному засіданні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"