Філатов дозволив комунальникам евакуйовувати автівки на штрафмайданчик

Комунальну паркувальну інспекцію у Дніпрі уповноважили складати протоколи та евакуйовувати автівки

Відповідне розпорядження міського голови Дніпра оприлюднене на сайті міськради, передає Depo.Дніпро.

Інспекторів з паркування інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради уповноважили розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1, 3 статті 122, частинами 1, 2 статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладати адміністративні стягнення. Інспектори слідкуватимуть за порушеннями правил паркування на вулицях міста.

Також комунальники можуть проводити тимчасове затримання транспортних засобів у місті Дніпро у разі вчинення порушення, передбаченого частиною 3 статті 122, частинами 1, 2, 3 статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що у центрі Дніпра активісти не знайшли жодної законної парковки. Нещодавно у Філатова створили інспекцію з питань контролю за паркуванням. Платні парковки на центральному проспекті Дніпра з'явилися без дозволу поліції. Для інспекції за три мільйони був придбаний евакуатор. Інспекція розпочала роботу у тестовому режимі. У Дніпрі за півтора мільйона збудуть комунальний штрафмайданчик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро