Експерт розповів як арбітр знущався над "Дніпром"

Грубі помилки судді матчу "Дніпро" - "Ворскла" позбавили команду Маркевича очок

Експерт розповів як арбітр знущався над…

Відомий у минулому арбітр ФІФА Мирослав Ступар заявив, что суддя матчу "Дніпро" - "Ворскла" (0:2) Юрй Можаровський не зарахував чистий гол Євгена Селезньова, не призначив пенальті у ворота гостей і допустив безліч помилок не на користь команди Мирона Маркевича, - передає Depo.Дніпро з посиланням на ua-football.com.

Нарешті ми побачили в дії Юрія Можаровського, який вимушено брав паузу з 27 вересня. І ця пауза далася йому взнаки: неправильна оцінка єдиноборств, нехтування принципом переваги. Футболісти, коли не виходять на поле, втрачають тонус. Так само і арбітри. Можаровський довго не працював і втратив відчуття гри, - сказав він. - На 48-й хвилині після подачі зі стандарту Дитятьєв у власному штрафному майданчику завалив Селезньова на газон, а арбітр цього не побачив. Це мав бути одинадцятиметровий удар, з якого, цілком імовірно, "Дніпро" зрівняв би рахунок. На 73-й хвилині "дніпряни" забили гол, але Можаровський не зарахував взяття воріт, зафіксувавши офсайд у Селезньова. Форвард в момент удару перебував на одній лінії з Богушом та захисником "Ворскли", тобто, не перебував ближче до воріт, ніж двоє останніх гравців полтавської команди. Положення "поза грою" не було".