ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-керівник дніпропетровської податкової відсудив "напіввибачення" у газети

Суд зобов'язав видання спростувати менше половини матеріалів про посадовця
Depo.
30 березня 2016 15:33
ФОТО: depo.ua
Екс-керівник дніпропетровської податкової відсудив "напіввибачення" у газети
Екс-керівник дніпропетровської податкової відсудив "напіввибачення" у газети

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на газету "Лица".

Позов заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області Андрія Звонкова проти редакції газети "Лица" визнаний судом обґрунтованим в 4-х з 10-ти пунктів.

Відповідне рішення суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду Лариса Якименко винесла в п'ятницю 25 березня.

Суд зобов'язав газету "Лица" спростувати зазначену недостовірну інформацію в такий же спосіб, у який вона була поширена, а саме: шляхом публікації відповідної статті у всеукраїнській газеті "Лица" на протязі 2-х випусків з дня набрання рішенням суду законної сили.

Нагадаємо, Андрій Звонков подав позов на журналістів газети "Лица" за статтю, в якій ставляться під сумнів дані його декларації про доходи за 2014 рік. Екс-податківець вимагає спростувати інформацію, яку вважає недостовірною.

На минулому судовому засіданні Звонков заявив, що подав дві декларації - в Кременчуці і в Дніпропетровську. В одній з них колишній податківець вказав, що володіє ¼ квартири загальною площею 81,8 кв. м, яка знаходиться в м. Кременчуці Полтавської області на вул. Леніна. А в інший, помилково, написав, що йому належить вся квартира.

У вересні Звонков був звільнений з посади заступника начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області за заявою за власним бажанням. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро