ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Е-петиції Дніпра: Безкоштовний Вакарчук і "маршруточна мафія" проти "рогатих"

З приходом літа кількість петицій значно поменшала, і поки жодна з них не набрала необхідної кількості для того, аби її винесли на розгляд міськради

Depo.
27 червня 2017 16:00
ФОТО: depo.ua

Дніпро чекає на Океан

Фанати "Океану Ельзи" дуже переймаються тим, що у запланованому турі гурту немає Дніпра. Вони вирішили вимагати у міськради Дніпра оплатити виступ гурту на День міста-2017.

"Думаємо, що наше місто заслуговує на такий подарунок!", - йдеться у петиції.

Як то кажуть, скромністю автори петиції не страждають. Відомо, що квитки на концерт "Океану Ельзи" у Харкові, який запланований на серпень, коштують від 250-1500 грн. Хоча шансів набрати голоси у цього прохання небагато - до закінчення збору підписів залишилося 13 днів, на сьогодні зібрано 24 підписи з 900 необхідних.

Встановити вітрогенератори на Новому мосту

З такою незвичною пропозицією виступив мешканець міста, оскільки йому здалося це доцільним.

"Навіть у затишну погоду над Дніпром дує досить міцний вітер. Встановлення вітрогенераторів на стовпах Нового мосту перетворить його на екологічну електростанцію, енергію якої можна використовувати на благо людей", - пише автор.

До кінця збору підписів залишилось три дні, підтримали цю пропозицію 53 людини.

Висадити у Дніпрі корисні дерева

"З метою поліпшення екологічної ситуації в місті та профілактики алергічних захворювань у населення, а також пожежонебезпечних ситуацій в результаті легкого займання пуху від тополь - спиляти всі тополі в місті і висадити на їхньому місці корисні дерева", - зазначає ініціатор петиції.

Цю пропозицію підтримали 107 чоловік з 900 необхідних. До кінця збору підписів залишився один день.

"Кошкин дом"

Зоозахисники просять розглянути їхнє прохання з реалізації проекту "Надія для безнадійних". Громадське об'єднання "Друг" наголошує, що вже має землю, де побудує "Котячий будинок", також зібрана майже вся сума на фундамент, знайдена будівельна бригада і почався процес будівництва. "Але після закладки фундаменту будівництво може зупинитися у зв'язку з відсутністю належного фінансування проекту. Приблизна сума коштів, необхідна для реалізації проекту – 665 тис. грн", - йдеться у проханні.

Ця петиція набрала 244 голоси, збір підписів завершується завтра.

"Маршруточний заколот": Хочемо дорожчі квитки!

Автори цієї петиції, вочевидь, не дуже часто користуються проїздом в електротранспорті, оскільки вимагають удвічі підвищити вартість проїзду.

"У даний час створений штучний дисбаланс у вартості проїзду в маршрутках та електротранспорті. Цей дисбаланс направлений на знищення електротранспорту в нашому місті і тотального заповнення всіх маршрутів маршрутками, які "кришуються" комісією міської ради з питань транспорту, зв'язку та екології. Задля недопущення цього, а також підвищення конкурентоздатності електротранспорту в нашому місті, прошу підвищити вартість квитка в електротранспорті до 3-х грн", - наголошує автор.

Окрім автора, цю петицію підписала ще одна людина. До закінчення збору підписів залишилося 25 днів.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро