ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Друг Вілкула, якого піймали на неякісному ремонті, отримав "жирний" тендер на дороги

ТОВ "Весташляхбуд" з початку року отримала близько 230 млн.грн. на криворізькі дороги
Depo.
15 березня 2016 10:11
ФОТО: depo.ua
Друг Вілкула, якого піймали на неякісному ремонті, отримав "жирний" тендер на дороги
Ремонт вул. Рзянкіна

Про це Depo.Дніпро повідомляє за даними "Вісника державних закупівель".

З початку року управління благоустрою та житлової політики Криворізької міськради уклало два договори із фірмою: на 34,8 млн.грн за утримання автошляхів міста і та 274 млн.грн. на поточний ремонт вулиць і доріг міста. Остання угода 12 березня була змінена - сума договору зменшена з урахування фактичних видатків замовника майже на 80 млн. і в остаточному варіанті складає 195,8 млн.грн. 

При цьому ТОВ "Весташляхбуд" є одним із семи "недобросовісних" підрядників, яких Дніпропетровська облдержадміністрації змусила переробляти неякісно відремонтовані дороги.

Ремонт вул. Рзянкіна - фото 1

Документ із "Фейсбуку" радника голови ОДА Юрія Голіка

Наприкінці 2014 року фірма виграла тендер на суму 38,7 млн.грн. з держбюджету на капітальний ремонт вул. Рзянкіна у Кривому Розі. Роботи розпочалися в серпні і були завершені в жовтні 2015 року, про що активно повідомляли місцеві ЗМІ. Проте у лютому комісія ОДА виявила дефекти і зобов'язала ТОВ "Весташляхбуд" провести ремонтно-відновлювальні роботи асфальтобетонного покриття та бортового каменю власним коштом.

Як повідомляєвидання "Наші гроші": "Компанія входить у концерн «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов’язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, колишнім віце-прем’єром Олександром".

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро