ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпровське конструкторське бюро озброїть ЗСУ новітнім тактичним комплексом

У бюро розробляють комплекс оперативно-тактичного призначення з високою точністю ураження та високою прохідністю протиракетної оборони

Depo.
7 грудня 2017 11:31
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні ІА "Мост-Днепр", передає Depo.Дніпро.

На прес-конференції присвяченій Дню Збройних сил України, генеральний директор НВО "Павлоградський хімічний завод" Леонід Шиман повідомив про створення нового комплексу оперативно-тактичного призначення "Грім-2".

"Цей комплекс призначений для попередження, а не нападу. Щоб потенційний противник розумів, що в радіусі 300-1500 км є можливість вразити його об'єкти", - повідомив він.

"Грім-2" — комплекс оперативно-тактичного призначення з високою точністю ураження, прохідністю протиракетної оборони понад 96%. Над його розробкою працює конструкторське бюро "Південне". Павлоградський хімічний завод займається його ракетними двигунами.

"Якщо все буде йти за наміченим планом, вже за 2-3 роки комплекс "Грім-2" почне надходити на озброєння. Завдяки цьому комплексу ми отримаємо вагомий аргумент у всіх наших міжнародних суперечках і конфліктах", - повідомив ведучий конструктор КБ "Південне" Сергій Лось.

Ведучий конструктор також наголосив, що наразі даний проект знаходиться на стадії завершення. Закінчуються випробування, пов'язані з системами управління і переміщення ракет, з тим, що стосується механіки, гідравліки і транспортного переміщення зброї.

Нагадаємо, на міжнародній виставці "Зброя та безпека – 2017" державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К.Янгеля" представило нову гіперзвукову ракету.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро