ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровцям радять не поспішати вішати "антикомуністичні" таблички

Місцева влада не визначилася зі стандартами новий "антикомуністичних" табличок
Depo.
28 березня 2016 14:51
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровцям радять не поспішати вішати "антикомуністичні" таблички
Дніпропетровцям радять не поспішати вішати "антикомуністичні" таблички

Як передає Depo.Дніпро з посиланням на "Мост-Дніпро".

За словами члена ради "Ліги аудиторів України" Михайла Крапивко місцевими органами влади не прийнято рішення про стандарти.

Невідомо як будуть проводитись закупівлі табличок, чи будуть вони проводитись централізовано на рівні міста, або ж індивідуально, на рівні кожного окремо взятого будинку.

"Рішення про перейменування вулиць в Дніпропетровську прийнято, і міняти таблички треба буде. Ця функція буде покладена на ту організацію, яка обслуговує будинок, а саме: ЖЕК, житлові кооперативи або ОСББ, але оплачувати будуть мешканці. Вартість найпростішої таблички становить від 350 до 400 грн. На один багатоквартирний будинок необхідно дві таблички. Сума буде ділитися на загальну кількість мешканців. А власникам приватних будинків складніше, так як там немає обслуговуючих організацій, і їм потрібно буде міняти таблички самостійно", - розповів він.

Нагадаємо, 17 березня на пленарному засіданні сесії Верховної Ради України в Дніпропетровській області перейменували 22 населені пункти.

Як раніше писали Depo.Дніпро, у Дніпропетровську у листопаді 2015 року перейменовано 259 топонімів. На рішення Верховної Ради чекає питання щодо перейменування Дніпропетровська на Дніпро.

Нещодавно у Дніпропетровську перейменували два центральних проспекти.

Всього у Дніпропетровську  перейменували 322 вулиці. Всі нові назви вулиць Дніпропетровська описали у книзі.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро