ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровцям безкоштовно роздаватимуть заміну "георгіївським стрічкам"

Отримати новий символ можна буде відсьогодні на центральних площах міста
Depo.
7 травня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровцям безкоштовно роздаватимуть заміну "георгіївським стрічкам"
Дніпропетровцям безкоштовно роздаватимуть заміну "георгіївським стрічкам"

Про це повідомила депутат Дніпропетровської міської ради Олена Бочарнікова на прес-конференції в медіа-центрі "Днепр Пост" передає Дніпро.depo.ua.

Отримати стрічку можна біля ТЦ "Пасаж", а також в офісі "Правого Сектора".

"Крім того, ми роздаємо стрічки організаціям та школам", - додала депутат, зазначивши, що дітям пояснюють значення нової стрічки, аби вони не носили символи бездумно. - "Всього замовлено 100 тисяч стрічок. Ми роздали вже понад 15 тисяч. 9 травня плануємо роздати 10 тисяч стрічок. Хочу відзначити, що ця стрічка є безкоштовною. Якщо вам пропонують купити її за гроші, то повідомляйте в громадські організації", - наголосила Олена Бочарніков.

Допомогти ініціаторам акції також взялася ГО "Майдан-Січеслав", повідомила активістка організації Вероніка Комісар. Вони роздаватимуть стрічки 7 та 8 травня на Європейській площі з 17 до 18:30, а також 9 травня біля Монументу Слави з 9 ранку.

Нагадаємо, дніпропетровцям запропонували новий символ до 9 травня - "Стрічку пам'яті" як альтернативу георгіївській стрічці. Цей символ перейняли зі стрічки офіційно затвердженої державної медалі "Захиснику Вітчизни". Ініціативу представили депутати міської ради, активісти руху "ЗОВ" та "Правого сектора".