ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровці найбільше з усіх "східняків" цінують свободу - дослідження

Серед мешканців шести областей півдня і сходу України дніпропетровці найменше готові обміняти свободу на безпеку та добробут
Depo.
18 березня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Такі результати містить дослідження медіаситуації, що презентували "Інститут масової інформації" та соціологічна кампанії GFK у Дніпропетровську, передає Depo.Дніпро

Елементом дослідження було виявлення цінностей і політичних поглядів жителів територій. З твердженням "Свободою не можна пожертвувати навіть задля більшої безпеки і добробуту" найбільше погоджувалися у Дніпропетровській області. За 10-бальною шкалою у Дніпропетровській області згодилися із цим твердженням на 7,23, у Запорізькій - на 7. Найменший результат у Донецькій області - 6,53. 

Дніпропетровці найбільше з усіх "східняків" цінують свободу - дослідження - фото 1

При цьому також оцінили матеріалий стан жителів цих регіонів. У Дніпропетровській області він не є найвищим. 

Дніпропетровці найбільше з усіх "східняків" цінують свободу - дослідження - фото 2

На питання соціологів жителі Дніпропетровщини сказали, що хочуть більше інформації в ЗМІ про боротьбу із корупцією на місцевому рівні (33%), журналістські розслідування (21% - найвищий показник з усіх регіонів) і об'єктивних новин загальнодержавного рівня (19%). 

Опитування проводилося з 27 листопада по 25 грудня 2015 року на замовлення USAID. Загалом проведено близько 1500 особистих інтерв'ю. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро