ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровці б'ють на сполох через затягування атестації "старої" поліції

Комісії вже мали розпочати свою роботу, проте активісти, що претендують на участь в них, досі не знають складу атестаційного журі
Depo.
14 березня 2016 11:34
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровці б
Дніпропетровці б'ють на сполох через затягування атестації "старої" поліції

Про це Depo.Дніпро стало відомо в ході прес-конференції претендентів на участь в роботі атестаційних комісій. 

Всі вони заповнили анкети та пройшли співбесіди, на яких їм повідомили, що робота атестаційних комісій розпочнеться з 14 березня. Однак на сьогодні ніхто з них не знає, чи включений він до складу комісії і коли ж розпочнеться їх робота. 

"Не буду називати це саботажем, але це тривожний дзвіночок по Дніпропетровській області", - повідомив представник "Громадського контролю" Артем Романюков. - Можливо, це пов'язано із перевиборами у Кривому Розі і там потрібна посилена робота поліції. Але ж це лише одне місто області".

Радниця міського голови Одарка Біла повідомила, що затягування початку атестації могло вплинути на рішення окремих активістів та фахівців щодо участі в роботі комісій: "Коли обдзвонювали для співбесіди, то уточнювали, чи буде у людини можливість працювати щодня протягом всього березня. Можливо хтось відмовився, але з квітня уже зможе".

Відповіді щодо старту роботи комісій активісти не отримали і в центральному апараті Національної поліції, повідомив представник волонтерської організації "Комбат UA" Дмитро Грищев. 

Нагадаємо, старт атестації поліції в Дніпропетровській області був анонсований на 9 березня, проте не розпочався. Як повідомляли у відділі комунікації ГУ НП в Дніпропетровськії області, регіональне управління було усунене від процесу формування комісій, координацією процесу займаються прдеставники міжнародної програми ICITAP. Всіх громадян закликають повідомляти про зловживання і порушеня з боку поліцейських. Отримана інфорамація потраплятиме до атестаційних комісій і може вплинути на рішення. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро