ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровських строковиків відправлятимуть на захист кордонів

Протягом травня-червня на строкову службу із Дніпропетровської області призивають близько 2 тисяч юнаків
Depo.
6 квітня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровських строковиків відправлятимуть на захист кордонів
Дніпропетровських строковиків відправлятимуть на захист кордонів

Про це повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського облвійськкомату Сергій Полуциган, передає Depo.Дніпро.

Призову на строкову службу підлягають чоловіки віком 20-27 років, що відповідають вимогам за станом здоров'я та морально-діловим якостям, повідомив воєнком. 

"Ця категорія військовослужбовців до участі в АТО категорично не залучається. Вони можуть бути направлені в зону АТО тільки після укладання ними добровільних контрактів для проходження військової служби за контрактом. Таке право їм надається після шести місяців строкової служби", - нагадав Сергій Полуциган.

"Тільки на території області залишиться близько 20% призваних на строкову військову службу. Решта буде проходити за межами Дніпропетровської області. Попередній розподіл між видами  збройних сил та силовими відомствами: біля 500 осіб – у прикордонні війська, раніше ця категорія комплектувалася тільки за рахунок військовослужбовців за контрактом. Зараз для них призов на строкову службу відновлений. Близько 600 осіб – до Національної гвардії України, близько 900 – безпосередньо в ЗСУ", - повідомив підполковник.

За чоловіками, що проходять строкову служби має зберігатися місце роботи та виплачуватися середньомісячна зарплата, а також матеріальна допомога у розмірі 2400 грн. 

Нагадаємо, нова хвиля мобілізації не оголошується, оскільки потреби ЗСУ можуть покрити кандидати на контрактну службу в армії

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро