ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські комунальники організували "кладовище" уживаних клумб для "бідних" колег (ФОТО)

Звалище ще придатних вазонів для квітів в центрі міста привернуло увагу активістів, втім комунальники швидко озвучили аргументовану відповідь
Depo.
1 липня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські комунальники організували "кладовище" уживаних клумб для "бідних" колег (ФОТО)
Дніпропетровські комунальники організували "кладовище" уживаних клумб для "бідних" колег (ФОТО)

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці активіст Дмитро Хозін, "комунальники створили арт-об'єкт на Кварталі Мистецтв, який замінив сходи. Ось він, креатив за бюджетні кошти".

Він зазначає, що попри те, що ці клумби цілком придатні для використання, вони звалені на набережній: "Місто 2.0 в баченні управлінців повинно бути з новими клумбами".

Дніпропетровські комунальники створили "інсталяцію" з утилізованих клумб (ФОТО) - фото 1

Як повідомив Дніпро.depo.ua директор комунального підприємства "Міськзеленбуд" Михайло Крутіков, на Набережній Леніна, біля відомої недобудови готелю "Парус" "сконцентровані вазони, які мають сколи і тріщини. Такі клумби не можна виставляти в центрі міста, тому вони будуть передані на безоплатній основі районам і містам з маленькими бюджетами: Підгороднему, Мар'їнці, парку ім. Воронцова. Там їх приведуть до належного вигляду. Наразі перед Дніпропетровською міською радою, на центральній площі, на Фестивальному причалі встановлені нові вазони".

Він пояснив, що вазони не охороняються, оскільки їх важко вкрасти - кожен важить понад 100 кг.

Втім, як повідомив "Дніпру Вечірньому" колишній директор парку ім. Глоби Борис Дєдов, "старі" вазони майже неможливо зруйнувати. "Та вони вічні! Це бетон, який не має зносу, його можна тільки розбити відбійними молотками. А ось те, що вони зараз завезли і встановлюють на центральній площі, повірте мені, це погана річ. Вони зроблені примітивно з дуже м'якого матеріалу, і обсипані якимись камінцями", - зазначив він.
Дніпропетровські комунальники організували "кладовище" уживаних клумб для "бідних" колег (ФОТО) - фото 2

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.