ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські депутати і чиновники уникали роботи над перейменуванням

Представники міської влади майже не відвідували засідання комісії з перейменування, яка протягом 2 місяців розробляла пропозиції нових назв міста та його вулиць
Depo.
12 серпня 2015 15:26
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські депутати і чиновники уникали роботи над перейменуванням
Дніпропетровські депутати і чиновники уникали роботи над перейменуванням

Про це в ході депутатської інформаційно-методичної години в Дніпроміськраді повідомила представниця комісії, активітска ГО "Майдан Січеслав" Олена Іваницька, передає Depo.Дніпро.

Вона зазначила, що чиновники і депутати ігнорували роботу комісії з перейменувань: "Якщо роздивитися склад цієї комісії, то 45% складають депутати міської ради і держслужбовці. І мушу відмітити, що до роботи стали лише чотири держслужбовці: це пані мер, її заступник, головний архітектор міста і його секретар".

Іваницька озвучила, що комісія на 30% складається з істориків та архітекторів, з яких 11 кандидатів наук та 4 професори. Решту 25% складають активісти.

"З шановних панів депутатів були тільки епізодичні появи. З пропозиціями, як доповідає пан Гетьман, ніхто не звертався. Ніяких подань від депутатів на комісію з пропозиціями перейменувань не поступало", - зазначила Олена Іваницька.

Як відомо, комісія з питань перейменування є постійно діючою при Дніпропетровській міській раді. 25 травня її склад оновили, вявшись за топонімічну реформу після ухвалення пакету законів про декомунізацію.

Комісія розробила рекомендації щодо нових варіантів назв майже 300 вулиць у Дніпропетровську та запропонувала кілька варіантів нової назви міста. Перейменування вулиць вирішуватиме сесія міської ради, а міста - Верховна Рада. Депутати ухвалять рішення після громадського обговорення.

Зазначимо, що сьогодні на депутатській годині були присутні менше 30 депутатів зі 120.

Більше новин про перейменування у Дніпропетровську читатйе на Depo.Дніпро.