ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські чиновники пропонують дітям літній відпочинок у школах

В області працюватимуть 20 позаміських закладів, 851 табір з денним перебуванням, 1 наметове містечко та 10 дитячих санаторіїв
Depo.
20 травня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua

Як стало відомо Дніпро.depo.ua під час прес-конференції, директор департаменту фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Пшеничникова, влітку на території області працюватимуть близько 880 дитячих таборів.

Ще 18 літніх таборів та 14 санаторіїв, які прийматимуть на відпочинок дітей, розташовані за межами регіону - в Запорізькій, Кіровоградській, Херсонській та Одеській областях.

Обрати відпочинок для своїх дітей батьки можуть за декількома факторами - за місцем розташування та кількістю днів у зміні. Зокрема, в області працюватимуть 20 позаміських закладів, 851 табір з денним перебуванням, 1 наметове містечко та 10 дитячих санаторіїв. Наприклад, у позаміських дитячих оздоровчих таборах зміни триватимуть 21 та 24 дні.

У всіх закладах оздоровлення та відпочинку діти отримують збалансоване харчування, для них організоване цікаве дозвілля.

Для перевірки готовності таборів сформована робоча група, до якої увійшли фахівці санепідемслужби, МНС, освітяни тощо. Наступного тижня робоча група розпочинає виїзні перевірки по таборах.