ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські чиновники не соромляться "жити на широку ногу"

При низьких прибутках керівники Дніпропетровської міськради дозволяють собі купувати земельні ділянки, квартири, сучасні телефони
Depo.
12 серпня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські чиновники не соромляться "жити на широку ногу"
Дніпропетровські чиновники не соромляться "жити на широку ногу"

Про це Depo.Дніпро стало відомо на прес-конференції громадських активістів, які провели аналіз доходів 70-ти керівників Дніпропетровської міськради, використовуючи відкриті джерела інформації.

З'ясувалося наступне:

1) Голова комітету з конкурсних торгів департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Широков С.Б., який виносить на сесії міської ради земельні питання, за останній рік разом з родиною придбав 5000 кв. м землі. І це при сумарному доході сім'ї менше 5000 грн. в місяць.

2) Керівник відділу бухгалтерської звітності пані Башкірова І.В. має доходи у 660 000 гривень. "Залишається неясним, навіщо людині з такими доходами ходити на роботу в міськраду за 54000 гривень на рік", - зазначають активісти.

3) Заступник начальника управління освіти і науки Людмила Чернишова орендує будинок на 100 кв. м лише за 10 гривень на місяць.

4) Директор фінансово-економічного департаменту Ірина Дробітько з року в рік перепродує автомобіль Toyota Corolla від себе чоловікові і назад. За рахунок такого перепродажу трохи реалістичніше виглядає сукупний дохід сім'ї, який значно перевищує витрати.

5) Особливо виділяється Департамент споживчого ринку та сфери послуг, де у декількох співробітників - дуже успішні дружини. Так, наприклад, у дружини заступника начальника Управління торгівлі, харчової промисловості та сфери послуг Володимира Трегубова дохід склав 319 000 гривень. В обов'язки Володимира Трегубова входить контроль торгівлі на ринках і в кіосках. При цьому його дружина заробляє на життя "роздрібною торгівлею з лотків та на ринках".

6) Один з директорів департаментів користується телефоном Vertu (50-150 тис. грн.), а цілий ряд начальників користуються новими iPhone 6 (20-40 тис. грн.).

7) За 2014 рік сім начальників управлінь / департаментів або їх заступники з середньою зарплатою в 4000 грн. на місяць змогли придбати собі квартири або збільшити житлоплощу, викупивши частки. Так, в 2014 купили квартири члени сімей наступних чиновників: Продан Г.М., Буленок Р.В., Павлюк Ю.О., Хорошилов Є.В., Суслова А.Г., Костюченко А.С., Башкірова І. В.

Отримані дані представники "Громадського контролю" направили до фіскальних органів.

Як відомо, невідповідність отримуваних доходів та наявного у чиновника майна є одним із приводів для люстрації.

Наразі, на офіційному сайті міської ради у розділі "Люстрація" розміщені заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" від 47-ми чиновників.

Більше новин Дніпропетровської області читайте на Depo.Дніпро.