Дніпропетровська міськрада ввела пропускний режим для журналістів

Допуск до сесії міськради журналістам відбувається після акредитації за перепустками

Дніпропетровська міськрада ввела пропуск…

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на повідомлення на сайті Дніпропетровської міськради. 

Оголошення розміщене о 19:02 26 лютого і вимагає надати дані журналіста та інформацію про техніку, яку він буде використовувати до 11:00 27 лютого. 

"Підтвердженням акредитації є перепустка, яку представники ЗМІ зможуть отримати 27 лютого 2016 року у приміщенні міської ради (к. 416) з 12:00-18:00", - йдеться у повідомленні. 

Дніпропетровська міськрада ввела пропускний режим для журналістів - фото 1

Як зазначив у своєму дописі на "Фейсбуці" активіст і громадський журналіст Денис Давидов , котрий уже мав проблеми з доступом до прес-заходів міськради: "Дуже хочеться запитати у авторів нових правил, читали вони Закон "Про місцеве самоврядування", але навіть не знаю кому його спрямувати. Коаліції два дні, а вже такі вибрики... Частина 17 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування": "Сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством. Порядок доступу до засідань визначається радою відповідно до закону".

Медіаексперти ГО "Інститут масової інформації" наголошують, що органи місцевої влади не мають права забороняти доступ журналістам, а акредитація має передбачати спрощену процедуру допуску, а не його обмеження.  

Нагадаємо, 19 лютого у Дніпропетровській міськраді перебували "тітушки", які штурмували кабінети в.о. заступників міського голови і вимагали від них покинути свої робочі місця за рішенням суду. Вночі невідомий зламав замок кабінету секретаря міської ради

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook