Дніпропетровська міськрада не пройшла тест на корупцію

Голосування за проект рішення "Про впровадження практики електронних закупівель за кошти міського бюджету" був провалений
Depo.
22 липня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровська міськрада не пройшла тест на корупцію
Дніпропетровська міськрада не пройшла тест на корупцію

Про це повідомляє кореспондент Дніпро.depo.ua з засідання чергової сесії Дніпропетровської міськради.

Ініціатор цього рішення, депутат Сергій Жуков, запропонував проведення откритих¸ прозорих та публічних торгів через систему ProZorro.org по дотендерним сумам до 100 тис грн., яке б унеможливлювало корупцію при проведенні закупівель.

Відомо, що така система вже впроваджена у Міноборони і Мінюсті.

Втім, з 69 присутніх депутатів голосували лише 46 чоловік, а 15 - навіть не натиснули кнопки. Актівісти зазначають, що останні - з фракції "Опозиційний блок".

При обговоренні цього рішення між активистами і депутатами виникла перепалка. Активісти зазначали, що міськрада могла б при бажанні давно створити такий електронний майданчик, але корупціонери не дозволяють це зробити.

Заммера, депутат Ірина Зайцева відповіла активісту, щоб він її не переривав, бо в нього "борода відпаде". На що присутні в залі представники громадськості почали кричати "Ганьба!"

Нагадаємо, що на сайті міськради не оприлюднюються проекти і рішення у відповідності до вимог законодавства, на що постійно нарікають містяни, журналісти і деякі з депутатів.

Більше політичних новин читайте на Дніпро.Депо.