ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровська міськрада не пройшла тест на корупцію

Голосування за проект рішення "Про впровадження практики електронних закупівель за кошти міського бюджету" був провалений
Depo.
22 липня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровська міськрада не пройшла тест на корупцію
Дніпропетровська міськрада не пройшла тест на корупцію

Про це повідомляє кореспондент Дніпро.depo.ua з засідання чергової сесії Дніпропетровської міськради.

Ініціатор цього рішення, депутат Сергій Жуков, запропонував проведення откритих¸ прозорих та публічних торгів через систему ProZorro.org по дотендерним сумам до 100 тис грн., яке б унеможливлювало корупцію при проведенні закупівель.

Відомо, що така система вже впроваджена у Міноборони і Мінюсті.

Втім, з 69 присутніх депутатів голосували лише 46 чоловік, а 15 - навіть не натиснули кнопки. Актівісти зазначають, що останні - з фракції "Опозиційний блок".

При обговоренні цього рішення між активистами і депутатами виникла перепалка. Активісти зазначали, що міськрада могла б при бажанні давно створити такий електронний майданчик, але корупціонери не дозволяють це зробити.

Заммера, депутат Ірина Зайцева відповіла активісту, щоб він її не переривав, бо в нього "борода відпаде". На що присутні в залі представники громадськості почали кричати "Ганьба!"

Нагадаємо, що на сайті міськради не оприлюднюються проекти і рішення у відповідності до вимог законодавства, на що постійно нарікають містяни, журналісти і деякі з депутатів.

Більше політичних новин читайте на Дніпро.Депо.