ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровськ хочуть зробити схожим на Амстердам

Активісти пропонують замінити парковку на центральній площі на зелену зону
Depo.
5 серпня 2015 13:11
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровськ хочуть зробити схожим на Амстердам
Дніпропетровськ хочуть зробити схожим на Амстердам

Про це Depo.Дніпро повідомив ініціатор проекту Антон Деньгуб. В рамках освітнього проекту "Як приручити закон" дніпропетровцям показали, як можна змінити центральну площу Дніпропетровська, якщо прибрати звідти парковку. Створили макет дизайнери Ігор Рвачов та Денис Колосков.

На представленому макеті запропонували створити сквер і розмістити там напис англійською "Я люблю Дніпропетровськ" подібний до логотипу Амстердама "I amsterdam".

"Я був у Амстердамі, бачив, що там багато зелених зон, немає бридких цих написів, як у нас, - розповів Антон Деньгуб, - Я і моя команада створили макет, щоби наглядно продемонструвати як зараз виглядає серце Дніпропетровська, і як воно може виглядати, якщо його переобладнати в отаку зелену чи просто більш естетичну зону".

Активіст підкреслив, що зараз в Україні немає поняття петицій, що гарантувало би за умови збору визначеної кількості підписів обов'язок органів влади дослухатися до пропозиції. Тому група вирішила зібрати 500 підписів і запронувати такий проект на розгляд міської ради. Перші 27 підписів уже зібрали. Як зазначив Антон Деньгуб, питання про перенесення парковки вони також продумають.

Більше новин про життяДніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.