"Дніпро-1" завершив збір у Туреччині перемогою з великим рахунком

В останньому спарингу міжсезоння "Дніпро-1" здобув переконливу перемогу

"Дніпро-1" завершив збір у Туреччині пер…

Футболісти "Дніпра-1" в останньому контрольному матчі на зборі у Туреччині обіграли клуб "Зета" з Чорногорії з рахунком 4:1, передає Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу клубу.

Ще у першому таймі відзначилися Довбик та Когут, а після перерви справу завершили Ігнатенко та Вагнер. "Дніпро-1" провів зустріч у такому складі:

Юрчук (Зновенко, 75), Тейлор, Дуглас, Логінов, Дубінчак (Заєць, 79), Ігнатенко, Ді Франко, Назаренко (Доморацький, 63), Когут, Чуже, Довбик.

Звертає на себе увагу поява у стартовому складі новачка – форварда загребського "Динамо" Маріо Чуже. Він провів на полі усі 90 хвилин. Як відомо, 21-річний нападник буде грати до кінця сезону за український клуб на правах оренди, але у "Дніпра-1" є право на першочерговий викуп футболіста.

Нагадаємо, що в останній день зборів "Дніпро-1" поступився "Локомотиву" з Ташкента з рахунком 0:3.