"Дніпро-1" виграв перший контрольний матч у Туреччині

"Дніпро-1" виграв у контрольній грі у болгарського клубу

Журналіст регіональної редакції Depo.Дніпро

Футболісти "Дніпра-1" на тренувальному зборі у Туреччиині провели перший контрольний матч з клубом "Берое" з Болгарії і виграли з рахунком 2:1.

Обидва м'ячі підопічні Інрпа Йовічевіча забили у першому таймі. Спочатку після пасу Довбика відзначився Рубчинський, а згодом після передачі Кравченка гол забив Адамюк, передає Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу клубу.

Склад "Дніпра-1" був таким:

1 тайм — 33. Юрчук (кап) (1.Кінарейкін,33), 3.Адамюк, 5.Нельсон, 11.Кравченко, 47.Вантух, 20. Ді Франко, 2. Рубчинський, 29. Назаренко, 14. Ярмолюк, 7. Довбик, 16.Ківінда. 2 тайм — 1. Кінарейкін (12.Кожокару,60), 6. Чалий, 24.Лучкевич, 39. Сваток (кап), 23. Соловйов, 9.Гуцуляк, 30. Джурасек, 76. Піхальонок, 99. Білл, 8. Деміденко, 28. Гуаль.

Нагадаємо, "Дніпро-1" зіграє на зборах у Туреччині зі "Спартаком".