Чоловікові криворізької депутатки, куми Вілкулів, заочно оголосили підозру

Ігор Бабенко, разом з дружиною, Ольгою Бабенко є засновниками будівельної фірми "КРОСТ"

Про це повідомляє "Первый городской", передає Depo.Дніпро.

Чоловікові депутата міськради Кривого Рогу Ольги Бабенко заочно оголосили підозру. Якщо він добровільно не з'явиться до суду для обрання запобіжного заходу, його доставлять туди під вартою.

Компанія "КРОСТ" неодноразово вигравала тендери на ремонт і реконструкцію об'єктів міста.

Раніше під час планової перевірки Криворізька південна об'єднана податкова інспекція виявила, що фірма "КРОСТ" недоплатила в бюджет понад трьох мільйонів гривень податків.

17 травня на цьому підприємстві провели обшуки. Паралельно слідчі з Дніпра і Києва працювали в будинку подружжя Бабенків, а також в міськраді. Обшуки пов'язані зі справою про розтрату грошей з місцевого бюджету. Генпрокуратура підозрює в цьому високопоставлених чиновників міськради, а також керівників кількох підрядних фірм, з якими були укладені договори.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року у Кривому Розі ініціювали "народну люстрацію" тушок "Опоблоку". Депутати міськради, які після обрання почали голосувати в унісон з "опоблоківцями", були виключені з партій. Наприкінці квітня у Кривому Розі зібрали підписи за відкликання тушок "Опоблоку". Врешті суддя відмінила постанову, яка стосується відкликання депутатів Ольги Бабенко, Дмитра Антонова, Геннадія Черствого, Олександра Костирі і Михайла Бабаліча.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро