Чиновники пояснили, як оформити біометричний паспорт на дитину

Після впровадження безвізового режиму наявність закордонного біометричного паспорту є обов'язковою умовою подорожі до країн Євросоюзу

Depo.
21 квітня 2017 17:44
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

"Щоб оформити закордонний біометричний паспорт, треба мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, квитанцію про сплату послуг та звичайний закордонний паспорт – якщо такий був. Закордонний паспорт обов'язково оформлюється і для дітей. Подати документи може один із батьків. При собі треба мати оригінали паспорта та свідоцтва про народження дитини. Якщо дитині не виповнилося 12 років, можна принести фото 10х15. Якщо вже виповнилося 12 - обов'язкова її присутність для зняття відбитків пальців. Біометричний паспорт для дітей до 16 років видається на 4 роки, з 16 – на 10", - розповіла начальник відділу централізованого оформлення документів №1 ГУ міграційної служби у Дніпропетровській області Ірина Ярош.

Якщо паспорт не терміновий, він оформлюється протягом 20 робочих днів. Коштує 557 гривень. Якщо документ потрібен терміново, він оформлюється протягом 7 робочих днів, і коштує 810 гривень.

Для оформлення паспорту можна звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби.

Зареєструватися можна й онлайн, скориставшись сайтом електронних послуг IGov, або ресурсом ДМС. Через електронну чергу можна обрати зручний день та час відвідання.

Нагадаємо, 6 квітня Європарламент підтримав 521 голосом надання безвізового режиму для України. Невдовзі стало зрозуміло, як саме працюватиме безвіз для українців. Пізніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що громадяни України зможуть їздити без віз не лише в 26 країн Європейського Союзу, а й ще у чотири інші європейські країни.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро