ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновника Коломойського обрали головним у дніпропетровському бадмінтоні

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник став новим президентом Федерації бадмінтону Дніпропетровської області
Depo.
15 березня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Чиновника Коломойського обрали головним у дніпропетровському бадмінтоні
Чиновника Коломойського обрали головним у дніпропетровському бадмінтоні

Про це стало відомо Depo.Дніпро за підсумками чергової звітно-виборної конференції.

"Фінансування розвитку бадмінтону може бути здійснено як за рахунок розробки та впровадження спортивних програм Дніпропетровської обласної ради, так і за рахунок приватних спонсорів", - підкреслив Олійник.

Відомо, що Федерація бадмінтону Дніпропетровської області була заснована в травні 1997 року. Протягом останніх 25 років її очолювала Вікторія Семенюта. За останні 5 років Федерація виховала чемпіонку Європи Ларису Григу, спортсмени Федерації беруть участь, організовують, проводять міжнародні та всеукраїнські турніри, є їх неодноразовими чемпіонами та призерами.

Святослав Олійник займається бадмінтоном з 7 років, навчався в спортивному класі. В цьому році за його підтримки пройшов турнір Fly Open Dnepr 2016, який об'єднав провідних бадмінтоністів Дніпропетровщини та любителів. За часів перебування Ігоря Коломойського на посаді голови Дніпропетровської облдержадміністрації був його заступником. На місцевих виборах 2015 року Олійник був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії "Відродження".

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро